Siuntos į Norvegiją

siuntų pervežimas į NorvegijąKetvirtadienį - Gruodžio 9, 16 dieną išvystame iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją.
Šeštadienį - Gruodžio 11, 18 dieną išvykstame iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą.
Mes užtikriname greitą ir saugų Jūsų siuntos ar krovinio pristatymą iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją ir iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą.

Vežame į Norvegiją, Švediją siuntas, keleivius, gyvūnus, dalinius krovinius. Teikiame perkraustymo paslaugas. Sutvarkome muitinės dokumentus.

Siuntos Lietuvoje renkamos trečiadieniais iš:  Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Telšių, Kuršėnų, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Tauragės, Šilalės, Šilutės, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Kauno, Kaišiadorių, Elektrėnų, Vievio, Vilniaus, Ukmergės, Panevėžio ir kitų aplinkinių miestelių.

Siuntos Norvegijoje renkamos penktadieniais ir šeštadieniais  iš: Jassheimo, Kloftos, Skedsmokorset, Oslo, Sandvika, Asker, Drammeno, Tonsbergo, Sandefjordo, Larviko, Porsgrunno, Arendalio, Grimstado, Kristiansando, Mandal, Egersundo, Varhaug, Naerbo, Brynes, Sandneso, Stavangerio ir kitų aplinkinių miestelių.

Dėl siuntų, krovinių, keleivių pervežimo kreipkitės telefonu +37069818264 / +4748661021 arba rašykite mums el. p. vakaru.ekipazas@gmail.com ir mes pasirūpinsime Jūsų siuntos ar krovinio pristatimu į išanksto sutartą vietą.

siuntas surenkame visoje Lietuvoje.
išvykstame iš Lietuvos į Norvegiją.
išvykstame iš Norvegijos į Lietuvą.

Siuntos į Norvegiją, Švediją

Kroviniai, žmonės, keleiviai, gyvūnai, siuntos į Norvegiją

© 2020 “Vakarų ekipažas”. Visos teisės saugomos. Sprendimas: iTechnologijos