Siuntinių, krovinių, keleivių pervežimas į Norvegiją, Švediją

Mes mielai pasirūpinsime Jūsų siuntos ar krovinio pristatymu iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją ir iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą.

Paslaugos
Vežame krovinius, siuntas, keleivius. Teikiame perkraustymo paslaugas maršrutu Lietuva - Švedija -Norvegija - Lietuva. Sutvarkome muitinės deklaracijas.

Tvarkaraštis
Artimiausios išvykimo Iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją datos: Balandžio 11, 18, 25 dieną.  Artimiausios išvykimo iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą datos: Balandžio 13, 20, 27 dieną.

Maršrutas
Važiuojame maršrutu Lietuva - Švedija - Norvegija - Lietuva.

Siuntos užsakymas
Siuntas galite užsakyti  telefonu Lietuvoje +37069818264 ar Norvegijoje +4748661021
 

Draudžiama!
Į siuntinius draudžiama dėti bet kokios rūšies alkoholį, tabaką ar jo gaminius, mėsos ir pieno produktus, receptinius ir nereceptinius vaistus, sporto papildus, narkotines medžiagas, ginklus, pinigus, juvelyrinius dirbinius.

Jeigu turite klausimų dėl krovinių, keleivių pervežimo i Norvegiją, Švediją su mumis greičiausiai galite susisiekti telefonu Lietuvoje +37069818264 arba Norvegijoje +4748661021

 

Apie mus

Vakarų ekipažas - tai įmonė, teikianti krovinių, siuntų, keleivių pervežimo paslaugas iš Lietuvos į Norvegiją, Švediją ir iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą. Siuntos į Norvegiją ir kroviniai į Švediją yra gabenami mikroautobusais iki 1200 kg. Esame patikimi vežėjai, dirbantys nuo 2009 metų transporto paslaugų srityje. Teikiame tik aukšto lygio paslaugas ir orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą. Mūsų tikslas dirbant su Jumis pasirūpinti, kad Jūs ar Jūsų siunta būtų pristatyta reikiamu laiku į išanksto sutartą vietą.

siuntas surenkame visoje Lietuvoje.
išvykstame iš Lietuvos į Norvegiją.
išvykstame iš Norvegijos į Lietuvą.

Siuntos į Norvegiją, Švediją

Kroviniai, žmonės, keleiviai, gyvūnai, siuntos į Norvegiją

© 2023 “Vakarų ekipažas”. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: iTechnologijos
Susisiekite per FACEBOOK